GEA SIMSON on iluvõimleja taustaga treener, kellele on antud vabariigi kutsestandardite järgi rühmatreenerite kõrgeim, s.o. 5. tase. Gea on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonna. Rühmatreeninguid on Gea juhendanud üle 20 aasta. Jõusaali valdkonnaga on ta lähemalt kokku puutunud viimaste aastate jooksul, olles nõuandjaks eelkõige alustajatele. Kaalujälgijatega on Gea tegelenud kogu oma treeneriameti aja jooksul. Lisaks toitumis- ja liikumisalastele nõuannetele jagab Gea alati ka häid ja julgustavaid sõnu, mis aitavad hoida tahet ja motivatsiooni eesmärgi suunas liikumiseks.

GEA “leivanumbriteks” on lihastreeningud ja venitusharjutused kodus või spordiklubis; liikumis- ja toitumiskavad kaalujälgijatele; rasedate treeningud; rasedusjärgne taastumine; jm.

Rühmatreeningud, mida firmad oma töötajatele Gea juhendamisel võiksid pakkuda (ilma abivahendeid kasutamata): BodyAerobic (aeroobne treening + lihastreening); Kõht-Selg-Tuhar (lihastreening); Stretching (venitusharjutused), lastetreeningud ja palju muud.